Pozitif

Türkiye’de canlı müzik ve etkinlik yönetiminde sektördeki öncü kurum olma unvanını taşıyan Pozitif; 1989’dan beri düzenlediği büyük çaplı konserler, festivaller, gösteriler ve kültür-sanat etkinlikleriyle, Türkiye’den ve yurt dışından takipçileri buluşturuyor. Pozitif, bugüne kadar pek çok stadyum konseri gerçekleştirdi. Pozitif’in 2015 yılında yarattığı Türkiye’nin ilk uluslararası multi-disipliner destinasyon festivali Cappadox, 2018 de gerçeklesen 4. edisyonunda yine festival katılımcılarını Kapadokya deneyimi ile buluşturdu.

Pozitif, insanların yaşamlarını zenginleştiren, giderek büyüyen sınırlar ötesi toplumun dönüşümüne ve özgürleşmesine katkı sağlayan, evrensel olarak ulaşılabilir, özgün ve sıra dışı kültürel deneyimler sunma vizyonuyla çalışıyor. Öncü, bağlı, özgün, yaratıcı ve meraklı değerleri benimseyen Pozitif, öngörülü, kapsamlı ve istikrarlı bir iş modeliyle de bütün paydaşlar için sürdürülebilir ve uzun vadeli değerler yaratmayı amaçlıyor.

Çatısı altında Babylon, Volkswagen Arena, Cappadox, Doublemoon ve Babylon Soundgarden markalarını bulunduran Pozitif; aynı zamanda Akbank Caz Festivali ve Red Bull Music Festival’in içerik planlaması ve organizasyonunu yapıyor.